Facebook Reklamları

Facebook’ta potansiyel müşterilerinize ulaşın. 2 milyon işletme, hedef kitlesine ulaşmak için Facebook reklamlarını kullanıyor. 2 milyardan fazla kullanıcısıyla, en etkili sosyal medya mecrasında reklam vererek yeni potansiyel müşterilerinize ulaşın.

Instagram Reklamları

Instagram ile potansiyel müşterilerinize ulaşın. Instagram kullanıcılarının yüzde 80’i bir ürün veya hizmeti bu sosyal mecra sayesinde keşfetti. Ürün ve hizmetlerinizi, göz alıcı tasarım ve detaylı hedeflemeler ile kitlenize sunarak satışlarınızı artırın.

YouTube Reklamları

Kullanıcıların internette en çok zaman geçirdiği etkinkinlerden biri de video izlemek. Dünya’nın en büyük ikinci arama motoru olan Youtube’da, ürün veya hizmetleriniz ile ilgili videoları hedef kitlenize ulaştırarak farkındalığınızı artırın!

Hesap Yönetimi

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Instagram ve Facebook, sesinizi kitlelere duyurmak için oldukça elverişlidir. Hem Facebook hem de Instagram hesaplarınızın içerik yönetimi EG Bilişim güvencesi ve titizliği ile yapılır.

Twitter Reklamları

Twitter ile potansiyel müşterilerinize ulaşın. 350 milyona yakın bir kitleyi barındıran Twitter, her geçen gün önemini artırırken beklenenden çok daha hızlı büyüyor. Yapılan son araştırma sonuçlarına göre Türkiye, 11.8 milyon aktif kullanıcı sayısı ile Dünya’da 6, Avrupa’da ise İngiltere’den sonra ikinci sırada. Twitter’ın marka- müşteri arasında açık iletişim sağlaması ve şeffaf yapısı sayesinde potansiyel müşterileriniz ile kolayca iletişim kurabilirsiniz.

LinkedIn Reklamları

Linkedin ile potansiyel müşterilerinize ulaşın. Toplamda 675 milyon kullanıcı sayısına ulaşan, aylık ise 227 milyon aktif kullanıcısı bulunan Linkedin, diğer mecralardan farklı olarak, şirketler arası alışveriş için çok daha uygun bir ortam. Özellikle ülkemizde kullanıcı sayısı her geçen gün artış gösterirken, son verilere göre bu sayı 7.5 milyona yaklaştı. Linkedin, ülkemizdeki şirketler için de önemli bir mecra olarak dikkat çekiyor. Platform, reklam kampanyasıyla ulaştığı kişilerin yarısından etkileşim aldı. Linkedin’i bir pazarlama aracı gibi kullanarak hedef kitlenize ulaşın.

SOSYAL MEDYA PROJELERİMİZ